Nowość! Produkujemy własne pomoce do terapii i zabawy z dziećmi

Zawsze byłam osobą pomysłową i kreatywną 😉 Lubiłam szyć i tworzyć coś nowego. W głowie mam wiele ciekawych projektów. Będąc aktywnym terapeutą wiem, że wszelkie pomoce muszą być trwałe i ciekawe dla dzieci. W związku z tym pomyślałam o stworzeniu własnych pomocy!

Tylko pracując w gabinecie prawie cały dzień nie zawsze ma się czas na szycie nowych pomocy. Dlatego namówiłam swojego męża, aby pomógł mi zrobić pomoce z drewna. Kupiliśmy odpowiednie maszyny i do pracy! Mąż Rafał starannie przykłada się do wykonywania pomocy moich pomysłów, a ja jestem Jego kontrolerem jakości.

Praca w drewnie stała się nowym hobby mojego Męża i sam wymyśla nowe rzeczy! Jeśli ktoś z Was ma pomysł na pomoc czy zabawkę wspierającą rozwój dziecka zapraszamy do kontaktu. Możemy zrobić wiele ciekawych rzeczy. Choćby takie piękne choinki – stroiki!

Zrobione przez Nas pomoce są bardzo wytrzymałe – sama testuję je na zajęciach! Zrobione ze sklejki brzozowej lub bukowej, szlifowane, lakierowane nietoksycznym lakierem. Dzieci je uwielbiają i świetnie się bawią!

Myślę, że każdy jest kreatywny ograniczają nas tylko nasze możliwości – czasowe, sprzętowe czy fizyczne. Jeśli masz jakiś pomysł i chcesz się nim podzielić z Nami prosimy o kontakt 😉

Razem możemy stworzyć coś niezwykłego!

Nowość! Produkujemy własne pomoce do terapii i zabawy z dziećmi
Przewiń na górę
Call Now Button