Sala w Inowrocławiu

Nasz Gabinet działa od kwietnia 2019 r. w Pakości, ale od września mamy także Gabinet w Inowrocławiu! Całe wakacje były dla Nas bardzo pracowite. Szukaliśmy odpowiedniej sali, zamawialiśmy podstawowy
i specjalistyczny sprzęt oraz dużo myśleliśmy nad dobrym rozwiązaniem mocowań dla huśtawek i innych potrzebnych do stymulacji zmysłów urządzeń.

Na koniec sierpnia, gdy otrzymaliśmy klucze od Sali praca szła pełną parą! Mocowanie podwiesia, skręcanie i ustawienie szafek, dokupowanie kolejnych potrzebnych rzeczy. Wszystko po to, aby nam terapeutom oraz Wam Kochani Rodzice i Waszym Pociechom było u Nas jak najlepiej!
W wirze pracy nawet nie zwróciliśmy uwagi, kiedy zaczęliśmy przyjmować Małych Pacjentów i pracować.

Cały czas coś poprawiamy, aby nasza praca była zwrócona w 100% na naszych Pacjentów. Zwracamy uwagę, że czegoś brakuje i w miarę możliwości staramy się dokupywać potrzebne rzeczy. Jesteśmy otwarte na wszelkie podpowiedzi i sugestie z Waszej strony, bo to dla Was tworzymy to miejsce!

Małymi kroczkami dopieszczamy naszą salę i mamy nadzieję, że tak jak my terapeutki czujemy się tu dobrze, tak i Wy Rodzice i Wasze Pociechy również poczujecie się jak u siebie. Dziś, po dwóch tygodniach pracy, dokonaliśmy zmian na korytarzu, który został zaadaptowany na naszą poczekalnię, aby oczekiwanie na zajęcia było również tak przyjemne jak same zajęcia.

Sala w Inowrocławiu
Przewiń na górę
Call Now Button